Evrim Aldatmacası

Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2015> Daha Fazla

Dünyada fakirliği organize eden özel bir sistem var. O sistemin başında olan şahıslar var. O başında olanlara da emir verenler var. Emir verene emir veren var. Göremedikleri emir veren var. Fakirlik özel olarak oluşturuluyor ve fakirliği durduramıyorlar. Allah, “Şükredilmediğinde fakirlik meydana getiririm” diyor. Allah’ın dediği oluyor, insanlar durduramıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2015> Daha Fazla

Fransa'nın sadece Cezayir’de katlettiği Müslüman sayısı 1.5 milyon. Bu soykırım değil mi? Otomatik silahlarla silahsız insanların hepsini vurdular, makinalı tüfekle taradılar. Soykırım mı? Soykırım. Ama kabul etmiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2015> Daha Fazla

Dünyada fakirlik lobisi var. Bütün dünyayı özel bir sistemle fakir tutuyorlar. 100 yıldan beri, 150 yıldan beri hiç şaşmadan işleyen bir sistem. Bir tek Osmanlı döneminde yoktu, Osmanlı’ya diş geçiremiyorlardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2015> Daha Fazla

Büyük bir fakirlik lobisi var özel elde edilen. Bu fakirlik lobisini, fakirliği organize eden sistemi Mehdi (as) ortadan kaldırıyor. O zaman dünya kendinden zengin oluyor, otomatik. Ama son kere zengin oluyor.
Dünya çapında özel bir fakirlik organizasyonu var. Büyük devletlerin ileri gelenleri, ünlü kapitalistlerin, birçok merkez bankasının desteğiyle bu elde ediliyor.
Dünyadaki fakirliği organize eden sistem Mehdiyet devrinde kıskıvrak yakalanacağı için artık fakirlik organize olmaktan çıkacak. Çünkü fakirlik şu an organize edilerek elde ediliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2015> Daha Fazla

Cimrilikten dolayı şu an bütün dünya sürünüyor. Bir avuç zengin var, dünyanın mesela %1'i zengin, %99'u fakir. Sürünüyor dünya, ayetin bir tecellisi olarak. Cimrilikten çıksalar bütün dünya zengin olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2015> Daha Fazla

Kudüs-ü Şerif kutsal bir şehirdir, bereketli bir yerdir. İnsana ferahlık gelir, kendine gelir Kudüs’e giden. Kudüs’ün özelliğidir o. Allah oraya bir bereket, bir ferahlık, bir inşirah vermiştir. Mekke de öyledir. Giden gelmek istemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2014> Daha Fazla

Amerikan ekonomisini çökertiyor Allah. Çökertmesinin nedeni Moşiyah Mehdi (as)’ın çıkışına özel zemin hazırlamak içindir. Rusya’yı da çökertiyor. Yine Moşiyah Mehdi (as)’a zemin hazırlamak için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Bediüzzaman Said Nursi’nin yayınlanmayan bir mektubu var, orada; “Dindar İseviler siyaseti üstlenir” diyor. Dünya siyasetini üstlenir. “Mehdi (as) da tebliğ görevini yapar” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2014> Daha Fazla

Zıt iki kuvvet var; deccal taraftarları, mehdi taraftarları. Mehdi (as) taraftarları; sevgi, şefkat, merhamet, akıl, bilim ve doğruluk, dürüstlük, samimiyetle hareket ediyorlar. Deccal taraftarları da şiddet, kan dökmek, baskı, aşağılamak, sevgisizlik gibi acılı ızdıraplı yolları kullanıyorlar.
Fikirle, düşünceyle, sevgiyle ortaya çıkan sistemin adı mehdiyettir. Dehşet ve şiddet kullanan sistemin adı da deccaliyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2014> Daha Fazla

Şu an dünya mehdiyete göre dizayn ediliyor. Dikkatlice bakılırsa bütün Ortadoğu mehdiyet için özel olarak dizayn ediliyor. Bütün bu savaşların kökeni, bütün bu olayların kökeni odur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2014> Daha Fazla

Ortadoğu’da hiçbir ülkenin bölünmesini istemiyoruz. PKK orada ayrı bir devlet kuramaz ve kurdurtmayız. Bunu unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2014> Daha Fazla

İslam hak, ayakta kalıyor ama hep zulüm sistemleri tarihe karışmış. “Batıl yok olucudur”; Allah'ın sözü bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2014> Daha Fazla

Güzel yönleri de var ama karanlığı çoktur Asya’nın, Asya’ya hakim olan güç genelde mafyadır. Bizim yerimiz Avrupa, Avrupa medeniyeti. Bağnazlıkla, tutuculukla Asya’nın karanlığıyla boğulmayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2014> Daha Fazla

Dünyayı iki kampa ayırma amacındalar, Müslüman ve Müslüman karşıtları şeklinde. Ve dehşetli bir savaş düşünüyorlar. Armageddon dedikleri o. Mehdiyet bu belayı ortadan kaldıracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2014> Daha Fazla

Akıllı, iyi niyetli, sevgi dolu insanlar her zaman dünyanın lideridir, her zaman sözleri geçer. Dünyayı Yaratan Güç onlara her zaman bu imkanı verir.
İslam alemini kurtaracak olan mehdiyet ruhudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2014> Daha Fazla

Bütün dünyanın gözü önünde Mehdiyet ilerliyor ve durdurulamıyor. Kaderin akışı bu şekilde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2014> Daha Fazla

Birçok ülkenin biraz merhamet bilgisi varsa Türkiye’nin vesilesiyledir. Türk halkını örnek alıyorlar. Dolayısıyla Mehdiyet’ten örnek alıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2014> Daha Fazla

Mehdiyet gündemde tutulmuyor. İsa Mesih (as)’ın inişi gündemde tutulmuyor. Allah’ın planına karşı plan geliştiriyorlar. Allah’ın planına karşı sen plan geliştirirsen Allah senin planını hallaç pamuğuna çevirir. Allah’ın planı dışında plan olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2014> Daha Fazla

Filistin-İsrail dost ve kardeş olması için Moşiyah Mehdi (as)’ın dışında hiçbir yol yoktur. Moşiyah’ın Mehdi (as)’ın vakti gelmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Haziran 2014> Daha Fazla

Derin dünya devleti her yüzyılda bir toplanır. Her yüzyılda, Kuran, Tevrat ve İncil, hadislerden bakarak tarihin nasıl akacağını görüyorlar. Ve ona göre de tarihe direnmiyorlar. Kadere direnmiyorlar, ona göre şekil alıyorlar. Bu, masonluğun da bir sırrıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2014> Daha Fazla

Din Ortadoğu’nun diğer adıdır. Ortadoğu’nun ruhudur. Din olmadan Ortadoğu olmaz. Din olmadan hayat olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2014> Daha Fazla

Bütün dünya siyaseti şu an Mehdiyet’e göre dizayn ediliyor. Amerika Irak’a niye girsin? Suriye neden bu hale getirilsin? Amaç sadece Mehdiyet.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2014> Daha Fazla

Bütün İslam alemi huzursuz. Hiçbir devlet İslam alemine huzur getiremiyor. Rusya huzursuz, Avrupa huzursuz, Amerika huzursuz. Bütün dünya İsa Mesih ve Mehdi (as) ile huzur bulacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2014> Daha Fazla

Türkiye acil ve ivedi olarak İslam ülkelerini yanına alıp birlikte Suriye’ye bir barış operasyonu yapması lazım. İslam ülkeleri toptan bir hamle yaparsa imani, Kurani, ahlaki bir girişim olarak herkes değerlendireceği için hiç kimse direnmez. Beş ülke bile olmuş olsa konuyu halleder, sırf beş ülke bile.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2014> Daha Fazla

Suriye, Irak.. Bölgedeki insanlar çok cahil bırakıldı. Fert fert eğitilmeleri gerekiyor. Eğitildiğinde o insan senin insanın olmuş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2014> Daha Fazla

Dünyanın en güçlü iki ülkesi Türkiye ve İran, birleşti mi bitti zaten. Sırf Ortadoğu zengin olmaz, Amerika da, Rusya da, Çin de zengin olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2014> Daha Fazla

Dünyanın neresinde olursa olsun Mehdiyete karşı olan her oluşum, her düşünce başarısız olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

İsrail ve Ermenistan iki kilit ülke. Her ikisi de İttihad-ı İslam’ın mühim bir parçasıdır, mühim bir güzelliğidir. Museviler de, Ermeniler de özgürlük içinde olacaklar. Uçsuz bucaksız, Türk-İslam Birliği içerisinde, huzur içinde, güzellik içinde yaşayacaklar ve yaşayacağız. Bütün Müslüman alemi de.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Her yerde ekonomik çöküntünün olmasının sebebi, Allah'tan uzaklaşılmış olmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2013> Daha Fazla

Dünyada Hristiyan-Müslüman mücadelesi yok, iman ve imansızlık mücadelesi var. Buna karşılık Allah’a iman eden Hristiyan ve Müslümanların ittifak halinde olmaları gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Şu an Allah dünyayı Hz. Mehdi (as)’a göre dizayn ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2013> Daha Fazla

İddia edilen Ergenekon terör örgütünün kuruluş amacı Mehdiyeti yıkmaktır. Mehdiyeti durdurmak için yapılmıştır. Başka hiçbir nedeni yoktur. Suriye'de, Irak'ta, Mısır'da, Türki devletlerde de, İran'da yapılanmıştır. Tek amacı Mehdiyeti durdurmaktır. Başka hiçbir amacı yoktur. Ama Allah ayaklarına doladı tabii.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Mısır'da, Irak'ta, Suriye'de, Afganistan'da her yerdeki felaketin nedeni Peygamber (sav)'in kavminin Kuran'ı terk etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Ülkeler arasında silah rekabeti değil, sevgi-muhabbet rekabeti olması gerekir.
Dünya çapında silah üretimini durdurmak kolayken, zor gösteriyorlar. Silaha, bombaya verilecek para fakirlere, yetimlere dağıtılması lazım. Uçaklar da bomba atmak yerine çocuklara çikolata atmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2013> Daha Fazla

Sevgi ve Mehdiyet olmadıktan sonra devletler arası ortak menfaate dayalı anlaşmalar kağıt üzerinde kalır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Putin, Obama, Tayyip hocam, İran biraraya gelip bir çözüm bulalım diye konuşmaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

İran hiçbir zaman için İsrail'e saldıramaz, kendince öyle puan topluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Suriye’de, Mısır’da tüm tarafları, herkesi kurtarmaya çalışacağız. Nefretle bir yere varılmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Silahları kaldıralım, bütün silahlar kalksın. Savaşlar kalksın. Savaş çok büyük suç olsun. Savaşın meşrusu, meşru olmayanı olmaz. Savaşın hiç olmaması lazım. Kan dökme hiç olmaması lazım. Herkes huzurlu gezsin. Çocuklar gülüşsünler sokaklarda.
Hemen hemen her ülkenin var atom bombası. Asıl olan sevginin yayılması. Atom bombasından korkmaya gerek yok. Sevgisizlikten çekinsinler, merhametsizlikten çekinsinler.
Herkes özgür ve mutlu olsun. Silahları kaldıralım, savaş çok büyük suç olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2013> Daha Fazla

Kimyasal silahların teslimi konusu tamamen bir oyalama. Yapılacak şey, İslam ülkelerinin bir an evvel birleşmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

Filistinliler de İsrailliler de bölgenin süsüdür.
Türkiye'nin vurulması durumunda ABD ve Avrupa rahatsız olmaz. Türkiye'yi zor duruma sokacak bir oyun oynanıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah Mehdiyete göre dünyayı dizayn ediyor. Suriye Mehdiyet için dizayn ediliyor, Mısır Mehdiyet için dizayn ediliyor, Irak onun için dizayn ediliyor. Afganistan, her yer, Türkiye Mehdiyete göre dizayn ediliyor.
Bazıları her türlü öldürme şekline tepkisizler. Fakat bir tek kimyasal silahla öldürme şeklini beğenmiyorlar. İnanılır gibi değil.
Sadece kimyasal madde satışında tedbir almakla olmaz. Asıl olarak insanların sevgiyi isteyecek şekilde eğitilmesi gerekir.
İslam ülkelerinin büyük bölümü sevgisiz. Allah bu olaylarla, çoğu İslam ülkesinde gaddarlığın ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. Şu an içlerinde çılgınca bir öldürme yarışı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ben Hz. İbrahim (as)’ın evlatlarını yok ettirmem. Ne İsmailoğulları’na ne Yakupoğulları’na zarar getirtmem. Boş yere uğraşmayın. Bir avuç Ben-i İsrail var. Dünyadan kazımak istiyorlar. Buna müsaade etmeyiz.
İran İsrail'e bomba atmaya kalkarsa ABD İran'ı yerle bir eder. ABD ve Avrupa İsrail'e dokundurtmazlar. İran boş yere kabadayılık yapmasın. Bu üslubu bıraksın, aklıbaşında makul açıklamalar yapsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam ülkelerinin vurdumduymazlığı çok şaşırtıcı. Bir yerde yangın varsa girer, o insanları oradan kurtarırsın.
İttihad-ı İslam'a ve Mehdiyet'e tavır aldıkları için Allah İslam ülkelerinin üstüne bir bereketsizlik ve uğursuzluk yaydı. Hepsi değil ama büyük bir bölümü gaflet ve dalalet içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam ülkelerini birbirine katmak kadar kolay bir şey yok şu an dünyada. Çünkü sevgiyi, muhabbeti kaldırdılar, nefreti aşıladılar. Darwinist-materyalist eğitimle beyinlerini uyuşturdular, şirkle bağnazlıkla da bambaşka bir sapkın din anlayışı getirdiler, İslam’ı Kuran’ı ellerinden aldılar. Ve deli toplumlar meydana geldi. Bu belanın tedavisinin doktoru Mehdi (as)’dır.
Sevgi dışında, Allah rahatlık vermez. Allah, deli rejimlere hiç müsaade etmiyor, müsaade etmez. Allah, halimliği sever, makul olmayı sever, beğenir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam aleminde acıyı acıyla ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ortadoğu'da orduların çoğu kendi halklarına karşı örgütlenmiştir, Müslümanları kırmaya yönelik olarak örgütlenmiştir. Suriye’ye bakın, Mısır’a bakın; İsrail'den çekiniyorlar ama kendi halklarına gelince kabadayılık yapıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

Suriye'de ve Mısır'da zulmedenler mutlaka yenilecekler. Zalimler mutlaka mağlup olurlar, bu Allah'ın kanunudur. Allah toplu helaklarda iyi müminleri mutlaka ayrı tutuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2013> Daha Fazla

Darbe yapmak Ortadoğu'ya ve Asya'ya mahsus bir kirdir. 3. Dünya ülkelerinde ortaya çıkan ilkel bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Türkiye ana gövde olarak çok güçlü olması lazım. Suriye’nin bölünmesinden bir şey olmaz, bölünüyorsa bölünsün. Irak bölünüyorsa bölünsün, bir şey olmaz. Yeter ki Türkiye güçlü olsun, onlar Türkiye’ye bağlı olsun. Onda hiçbir risk yok. Çünkü baba güçlü olduktan sonra evlatlarını çok güzel yönetir ve yönlendirir. Sevgi de gösterir, şefkat de gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2013> Daha Fazla

Ortadoğu’nun hayat damarı dindir. Dinin dışında Ortadoğu yaşamaz. Ve binlerce senedir, 3-4 bin yıldan beri dinin dışında Ortadoğu yaşamamış. Yani insanlar dinsiz yaşamaz, ölür. Hayatın anlamı kalmaz. Mahvolur insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2013> Daha Fazla

Türkiye’yle İsrail’in çok iyi ittifak etmesi gerekir. Bu, Suriye’yi titretir. Yani İsrail-Türkiye ittifakı Suriye’yi titretir. Müthiş bir güç meydana gelmiş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mayıs 2013> Daha Fazla

Din olmadan Ortadoğu’yu yönetmek mümkün değildir. Ortadoğu’nun ruhu dindir. Öyle entel-dantellikle Ortadoğu’yu mahvedersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Bangladeş'te 2400 Müslüman’ın öldürülmesi ne Avrupa’nın ne Amerika’nın dünyanın umurunda değil. Avrupa’da falan insanlar diskolarda eğlencesine bakıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2013> Daha Fazla

Şu an Ortadoğu’yu kasıp kavuran Mesih inancıdır. Irak’la yapılan savaşın kökeninde Mesih inancı vardır, Afganistan’ın işgalinde Mesih inancı vardır. Suriye’nin meydana gelen şu an ki konumu Mesih inancından kaynaklanıyor. İsrail’de Mesih inancı temel inançtır. Yani Şiloh-Mehdi inancı. İslam’da da Şiloh Mehdi dört mezhepte hak olan bir inançtır. Şiilikte itikat meselesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2013> Daha Fazla

Ortadoğu’yu kurtaracak olan İslam’dır. Ferahlık verecek olan budur, neşe verecek olan İslam’dır. İnsanlar dinle mutlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2013> Daha Fazla

Hiçbir ülkeyi, hiçbir milleti aşağılamak olmaz. Hepsine saygıyla, sevgiyle ve şefkatle yaklaşmak gerekir.
Dünya füzeyle değil, iman ve sevgiyle düzelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünyanın her yerinde, meseleleri tankla, topla, silahla halletmeye kalkmak nefret doğuruyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünya Mehdiyet’e göre dizayn ediliyor, İsa Mesih de bu dizaynın içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

Arap Baharı’nın kökeni Darwınizm’in yıkılmasıdır. Arap Baharı, bir ideolojik yenilginin üzerine kurulmuştur. İdeolojik olarak yenildi Arap ülkelerindeki sosyalist hükümetler. Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır hepsi ideolojik olarak yenildiler.
Arap Baharı denilen olay Darwinizmin yıkılmasıyla başladı. Oradaki rejimlerin gücü kalmadı.Yani bütün Arap ülkelerinde sosyalist, komünist rejimler vardı. Darwinizmin yıkılmasıyla halk uyandı. O çalışmadan sonra oradaki rejimlerin manevi gücü kalmadı. Halklar onlardan bir an önce kurtulmak istediler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Evanjelik mantığı çok ürkütücü, sistemlerinde hep kan var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Dünyadaki istihbarat ekipleri hep Darwinistlerin elindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olduğunda Türkiye Avrupa’ya sırtını dönmez, Avrupa’yla kucaklaşır. Avrupa’yla iç içe olur. Türkiye Avrupa’dan daha ileri bir kültüre, daha kaliteli bir sanat anlayışına, daha güzel özgürlük ve demokrasi anlayışına sahip olacak. Dolayısıyla Avrupa’nın özeneceği bir yapı olacak Türkiye’de ve İslam âleminde. Böyle bir yapıda Avrupa’yla Türkiye tabii ki kucaklaşacaktır, tabii ki iç içe olacaktır. Ayrıları gayrıları olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail’le İran’ın savaşmasına müsaade etmeyiz, öyle bir konu olmaz. Kaç defa iştahlandılar, her seferinde izin olmadığı için geri döndüler. Öyle bir şey olmaz. Akil insanlar, Mehdi (as) talebeleri, İsa Mesih’in talebeleri böyle bir oyunu kabul etmezler ve etmeyecekler, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Yapılacak şey; Mısır, Türkiye, İsrail hemen orada bir topluluk oluşturup, bir kardeş platformu oluşturup, dost olduklarını, kardeş olduklarını, ittihad ettiklerini, İttihad-ı İslam’ı oluşturacak çekirdeği kurduklarını dünyaya açıklamalarıdır. Nefis olur, şahane olur. Bir anda olaylar biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Müthiş bir heyecan, müthiş bir kargaşa bütün dünyayı sardı. Özellikle Ortadoğu’da müthiş bir elektriklenme var. Bu İsa Mesih ve Mehdi (as)’ın faaliyetleri ile ilgili, Deccal’e karşı yaptıkları mücadeleyle ilgilidir.
Ortadoğu’daki bir hareketlenme doğrudan İsa Mesih ve Mehdi (as) ile ilgilidir. Bu olaylar, dünyaya İslam’ın hâkim olma sancılarıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2012> Daha Fazla

Şu an Ortadoğu’daki kargaşa tamamen sunidir. Hiçbir gereği yok. Nur gibi tertemiz insanlar o bölgede arkadaşça, dostça çok güzel yaşayacaklar. Kıyamete kadar bu barışı muhafaza edeceğiz, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2012> Daha Fazla

Derin dünya devleti Allah’ı sever hale geldi. Derin dünya devleti daha önce Darwinist- materyalistken hatta komünizmi düşünürken İttihad-ı İslam’ın makul olduğunu, güzel olduğunu kabul ettiler. Büyük sermaye sahipleri, Avrupa’daki gizli büyük sermaye sahipleri İttihad-ı İslam’ın büyük bereket getireceğine inandılar. Kanaatleri geldi. Allah ikna ediyor, yavaş yavaş gelişiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2012> Daha Fazla

Büyük Ortadoğu Projesinin amacı; İslam alemini paramparça yapmaktır. Birleştirme değil de paramparça etme projesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2012> Daha Fazla

Ortadoğu’nun kaderi, Asya’nın kaderi Mehdiyetle kurtulacak şekilde Allah tarafından dizayn edilmiş. Şimdi biz konuşsak da konuşmasak da bu olacak zaten. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

Türkiye, İran, Rusya bir ittifak yapsalar bölgedeki bütün dengeler oturur. Rusya’ya Türkiye’nin bu teklifi götürmesi lazım.İran’a bu teklifi götürmesi lazım. İran şu enaniyeti, gururu bırakması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Mehdiyet gümbür gümbür ayakta. Allah Mehdiyet için Türkiye’yi dizayn ediyor, Ortadoğu’yu dizayn ediyor Allah. İnsanlar zannediyor ki felaket oluyor. Felaket olmuyor, bir dizayn var. Bu düzenleme sırf Mehdiyet içindir. Yani ürkütücü görünmesi sizi aldatmasın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

İran İsrail arasında bir savaş olmaz. Ne Mehdi (as) müsaade eder ne İsa Mesih (as) müsaade eder ne Hızır (as) müsaade eder. Bu mübarek heyetten destur alınmadan böyle bir savaş olmaz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

İsrail’le aramızı düzeltelim. Irak’la aramız güzel olsun. Irak hükümeti ile merkez hükümeti ile aramız güzel olsun. Aradaki gereksiz sorunları ortadan kaldıralım. İsrail’le ittifak, komünizme karşı ittifak, şu an isabetli bir hareket olur komünist harekete karşı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Müslüman kanı döken kim varsa katildir. İster Yahudi olsun, ister Hıristiyan olsun, ister Müslüman olsun. Yobazlar da Müslüman kanı döküyor. Teröristler, azgın müşrikler Müslüman kanı döküyorlar. Müslümanları yakıyorlar cayır cayır. Yahudilerden yapan varsa oda ahlaksızdır. Hıristiyan’dan yapan varsa oda ahlaksızdır, Müslüman da yapıyorsa, komünist de yapıyorsa onlarında hepsi ahlaksızdır. Bir bütündür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2012> Daha Fazla

Arap baharı denen olay Mehdiyet’in huruç etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

DERİN DÜNYA DEVLETİ MEHDİYET’E TESLİM OLUYOR. Normalde direnmesi lazım, kabul etmemesi lazım; teslim oluyor. Çünkü kaderin dünya tarihinin akışının perspektifine baktıklarında onun öyle olduğunu görüyorlar. Yani tarihin Mehdiyet yönünde ilerlediğini görüyorlar.
Dünya derin devlet yapılanması tarihin geçmişteki perspektifine bakıyorlar, geleceğe yönelik tarihi yönlendiriyorlar. Ama TARİHİ YÖNLENDİRİRKEN ALLAH ONLARI YÖNLENDİRİYOR. ALLAH'IN DEDİĞİNİ YAPIYORLAR İŞİN DOĞRUSU.Bu konunun sırlarını açıklamaya kalkarsak olay en sonunda Hz. Hızır'a dayanır.
Masonluğun da üstünde bir sistem vardır. Onlar dünya tarihini yönlendirirler, dünya devletinin yöneticileri. Bunlar 7 kişi, onun üstünde 40 kişi, onun üstünde 300 kişi böyle bir dünya derin devlet yapılanması vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2012> Daha Fazla

Suudi Arabistan’ın aydınları, orda da aklı başında, akıllı, samimi Müslümanlar var, bunlar devreye girecek. İran’da yönetimde olup gizli kalmış, bilinmeyen fakat nüfuzlu olan insanlar devreye girecekler. Ürdün kralı ve maiyeti devreye girecek. Lübnan’da Müslümanların ileri gelenleri devreye girecek. Mısır’da Müslümanların ileri gelenleri devreye girecek. Pakistan’da ve Türkiye’de de öyle.MUAZZAM BİR MANEVİ MECLİS KURULACAK. İTTİFAKLA MEHDİ (AS)’A TABİ OLACAKLAR. BUNDAN SONRA SADECE ALLAH ANILACAK ARTIK. Kavga yok, barış, sevgi, akılcılık olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2012> Daha Fazla

Komünist rejimlerin İttihad-ı İslam'ı kabul etmesi mümkün değil. İran'da komünist rejim var, Suriye’de komünist rejim var. Dolayısıyla bu rejimlerin değişmesiyle İttihad-ı İslam oluşacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2012> Daha Fazla

İran, Türkiye, Mısır birleşse bitti. Sırf üçü birleşsin, İttihad-ı İslam olur ve tir tir titrer küfür. Suriye’deki zulüm yapanların adım atacak hali kalmaz. Dünyanın en büyük gücü haline gelir Türkiye o zaman.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2012> Daha Fazla

Kaşar siyasetçi tavrı çok aşağılıktır. Dürüst siyasetçi tavrı güzeldir. Efendi siyasetçi tavrı güzeldir. Kaşar siyasetçi ikili oynar. Menfaati kadar seni değerlendirir. Menfaatinin çatıştığı yerde harcar. Çok kahpedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2012> Daha Fazla

Deccal iki koldan dünyayı eziyor, biri NATO ekibi biri de Şanghay ekibi.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah NATO’yu kullanır, Amerika’yı kullanır; yobazlığa müsaade etmez. SAMİMİ MEHDİ MÜSLÜMANLIĞINI SAVUNURSAN NATO DA DESTEKLER, AMERİKA DA DESTEKLER, RUSYA DA DESTEKLER.
İki bloğun gizli gizli bir mücadelesi vardır; komünistlerle, Allah'a inanan ekibin.
Dünyada iki tane blok var. Bir komünist blok var, bir de Amerika’nın başı çektiği kapitalist, liberal blok var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

“Böylelikle kendi kavmini küçümsedi,” (Zuhruf Suresi, 54) Bütün Firavuni sistemlerde bu vardır. Halkını adam yerine koymazlar, aşağılarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mart 2012> Daha Fazla

Firavun ne yapar? Gizli devleti oluyor, kanun hukuk tanımıyor. Hz. Musa (as) kıssasında gördünüz. Hz. Yusuf (as) kıssasında da derin devlet hakimiyeti var. HİÇBİR ZAMAN İÇİN HUKUK YOK FİRAVUN SİSTEMLERİNDE.

> Daha Fazla

Şu anki sessizlik büyük olayların işaretidir. Göreceksiniz 2012'nin sonu çok hareketli olacak.
Dünyayı küresel güçler yönetmiyor, dünya metafiziktir.
Dünyayı Allah yönetiyor, küresel güçler yönetmiyor. TÜRKİYE MEHDİYETE GÖRE YÖNLENİYOR, AVRUPA BİRLİĞİNE GÖRE DEĞİL.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

DÜNYA HER YÖNDEN HZ. MEHDİ (AS)’I BEKLİYOR. Amerika’nın da ihtiyacı, Rusya’nın da ihtiyacı, İslam aleminin de ihtiyacı; her yerin ihtiyacı. DÜRÜST, AKILLI, SAMİMİ BİR İNSANIN BAŞTA BULUNMASI GEREKİYOR.

21 Temmuz 2011; A9 TV ve Samsun Aks TV> Daha Fazla

DÜNYA ÇAPINDA SİLAH ÜRETİMİ DURDURULSA, DÜNYA BUNUN YÜZ MİSLİ ZENGİN OLUR. Afrika’da bolluk bereket zibil gibi akar, hiçbir yerde aç açık kalmaz.

20 Temmuz 2011; A9 TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

Tarihin birçoğu değiştirilir; zamanın politik şartlarına göre, insanların görüşüne inancına göre değiştirilir. GERÇEK TARİH DAHA İLERDE YAZILACAK İNŞAALLAH, HZ. MEHDİ (AS) DEVRİNDE.

6 Temmuz 2011, A9 TV, Gaziantep Olay, TV Kayseri ve Samsun Aks TV> Daha Fazla

Derin dünya devleti Müslümanlarla Ehli Kitap arasında savaş istiyor. Biz Ehli Kitap’la kanlı bir savaş istemiyoruz. Biz Ehli Kitap'a sözün en güzelini söylemekle mükellefiz. ALLAH, HIRİSTİYANLARIN “LAİLAHEİLALLAH” DEMELERİNİ İSTİYOR.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."